O nás

Máte problémy s hormony ?  Nedaří se Vám otěhotnět ?

Hormonální jóga pomůže během menopauzy i s otěhotněním. Dále pomáhá při padání vllasů, silném akné nebo i s nepravidelnou menstruací.

Hormonální jógová terapie (HJT) podle Brazilky Dinah Rodrigues se ve světě provozuje už dlouho, u nás zatím ještě není tak známá.

Šárka Simonidesová je certifikovaná lektorka Hormonální jogové terapie podle Dinah Rodrigués. Šárka byla studentkou Dinah Rodrigués, která jediná na světě může tento certifikát vydat. Je certifikovanou lektorkou „Hormonální jógy“ , a to jak pro muže , ženy i diabetiky. Pořádá semináře po celé ČR, převážně v Brně, Praze Jihlavě a Vísce u Chotěboře na Mlýně Poštolka u paní Ivy Georgievové ( srdeční záležitost – Ayurvéda v Životě ). Byla jednou z prvních lektorek v ČR opravňujích sestavu předávat a vyučovat. Sestavu hormonální jógy zná od  2009, tedy přes 7 let. V současné chvíli je cca 9 lektorek vlastnící tento certifikát opravňující vyučovat kurzy Hormonální jogové terapie jak pro muže ženy a diabetiky. Každý měsíc její kurzy navštíví minimálně 50 účastnic. V tuto chvíli její kurzy navšívilo okolo 1 500 klientek a klientů.

Je nejen lektrorkou hormonální jógy, ale je současně akreditovanou učitelkou jógy, jin jógy, lektorkou školy pánevního dna. Józe se věnuje přes 15 let. Dříve byla např. intstruktorkou fitness, osobní trenérkou, ale i trenérkou kulturisky, masérkou a instruktorkou bossu rehab, core aj. Tyto zkušenosti z předchozí praxe velmi dobře uplatňuje v současné době hl. v oblasti anatomie a fyziologie svých klientů a klientek. Na vyžádání vede i kurzy na tvoření mandal, na které má také akreditaci, popřípadě řeší i bytový desing, či design hl. jógových studií.